Kontrast
A A

Czcionka
A A+ A++
Pysząca
ul. Śremska 12
e-mail: sekretariat@sppyszaca.srem.pl

Drzwi Otwarte 2023

Dla rodziców
Wakacje za ...
Wiadomości

Dzień Babci i Dziadka
20 stycznia 2023r. spotkaliśmy się w sali wiejskiej w Pyszącej, aby świętować Dzień Seniora. Tradycją naszej szkoły są wspólne spotkania z babciami i dziadkami z okazji ich święta. Po długiej przerwie wywołanej pandemią, znowu mogliśmy zaprosić naszych drogich gości, których powitał dyrektor szkoły p. Maciej Wachowiak.
Spotkanie rozpoczęło się koncertem w wykonaniu pana Sławomira Olgierda Kramma – artysty operowego oraz pani Kseni Shaushyshvili – sopranistki. Następnie przy pysznym cieście i kawie, wnuczkowie umilali czas swoim kochanym dziadkom.
Ich występ odbył się w dwóch odsłonach. Pierwszą część stanowiły Jasełka, opowiadające historię narodzin Jezusa, a drugą inscenizacja pt. " Powróćmy jak za dawnych lat", czyli jak to było, kiedy babcia z dziadkiem byli dziećmi, jak dorastali, jak się w sobie zakochali i jak to się stało, że się wnucząt doczekali. Nasi aktorzy obdarowani zostali gromkimi brawami.
To był piękny wieczór pełen radości i wzruszeń. Dziękujemy Radzie Rodziców i wszystkim sponsorom za pomoc w zorganizowaniu spotkania

wstecz